Have Fun!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Boys,boys,boys! - cum le faci fata?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
VelvetH0ur
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1747
Varsta : 22
Data de inscriere : 10/05/2008

MesajSubiect: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   Vin Iun 20, 2008 4:06 pm

Avand in vedere k majoritatea dintre noi suntem fete...E neaparat un subiect de genu' Wink) .
In primul rand...trebuie sa recunosc k viata noastra as fi mult mai aiurea fara baieti Neutral . Si totusi...care e atitudinea voastra fata de baieti in general? V-ati dori uneori sa nu fi cunoscut niciun baiat? Vi s-a intamplat sa suferiti extrem de mult din cauza unuia?

Boys are... donno... indispensabili vietii What a Face dupa parerea mea lol

Listen, you sinner, I`m sinning too
Just wait until the darkness falls so I can sin with you.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://musicisfuel4life.wikiforum.ro
Yore
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 365
Varsta : 23
Localizare : aici :>
Joburi/Distractii : muzica, leneveala si muzica.
Stare de spirit : weEEEEEEEEEee.
Data de inscriere : 17/05/2008

MesajSubiect: :-j   Sam Iun 21, 2008 4:25 pm

ehm, baietii sunt .. de pe marte ,clar :))
nu stiu , dude.
momentan sunt in vacanta , nu ma intereseaza acest aspect :))

so, sa o iau pe rand ..
ai pus tu cateva intrebari pe acolo :-?

"care e atitudinea voastra fata de baieti in general? "
mda, nu cred k am o atitudine speciala. sunt si ei oameni :))
ma comport normal cu ei , dunno.

"V-ati dori uneori sa nu fi cunoscut niciun baiat? "
de ce ? adica mie mi se pare absolut normal sa cunosc baieti. :-??
e adevarat, sunt cam idioti ei asaa , dar merge :))

"Vi s-a intamplat sa suferiti extrem de mult din cauza unuia? "
yep.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ch3mical-romance.hi5.com
~MaD.KiddoH~<3Ally
begginer

feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 24
Localizare : in heaven
Joburi/Distractii : writing,reading.havin fun
Stare de spirit : stoned
Data de inscriere : 04/07/2008

MesajSubiect: Re: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   Mar Iul 15, 2008 11:45 am

hm..baietii sunt un rau necesar...

eu pana acum nu am cunoscut baieti care sa merite cu adevarat....dar nah asta e....sunt sigura ca pe undeva este unul si pentru mine....

am suferit mult din cauza baietilor,si de asta m-am obisnuit doar sa ma joc cu ei,sa arat,dar sa nu dau...sa ii provoc si apoi sa ii las cu ochii in soare....

nu stiu cat o sa imi mai mearga,dar pana acum mi-a mers fff bine:):)

oricum sunt si baieti sensibili,smart,cute..doar k sunt mai greu e gasit:-<
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   Mar Iul 29, 2008 9:22 am

^ Da... si cand ii gasesti si vezi ca nu pot fi decat niste simpli amici,crede'ma ca-ti vine sa te dai cu capu' de peretsi :-< (in my case)

Pentru mine sunt f necesari baietii What a Face In primul rand pentru ca unii amici pot fi uneori mult mai buni decat o fata ca prietena. In al doilea rand...(de fapt la egalitate) n-as putea sa simt niciodata aceleasi lucruri pentru o fata (dude. decat dak as fi pe invers lol ) .

Cine iti distrag atentia cand n-ai la ce te uita? Baietii innocent In preajma cui te poti simti cel mai in siguranta? in a baietilor innocent Cu cine poti avea parte de cea mai dulce impacare? Cu un baiat innocent

Sus In jos
Schizophrenic
lil' Artist

masculin
Numarul mesajelor : 381
Varsta : 27
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   Vin Aug 01, 2008 9:10 am

Ia gata cu atacurile! lol
Yore, daca noi suntem de pe marte, te ASIGUR ca voi sunteti din alta galaxie.
Vezi tu, noi suntem chiar simpli in gandire. Imi arati un decolteu si salivaez imediat. Dai un pic din gene si dansez cu tine toata petrecerea. Ma atingi din greseala pe mana si imi zambesti dulce si m-am topit. (Nu vorbesc de mine acum, vorbesc in general, toti gandim la fel, te asigur).
Pe de alta parte, voi sunteti al naibii de complicate. Sa mor daca am inteles vreodata cum gandeste o fata. Am avut o experienta cu o fata dupa care m-am tinut o luna dar nu eram sigur ca tine la mine pana cand m-am dat batut si m-am combinat cu alta, la care nu tineam, insa. Ma gandeam tot la prima. Am vorbit acum vreo 3 saptamani cu ea, ca sa aflu ca ea voia sa fie cu mine si ca a fost foarte trista cand m-am combinat cu cealalta. Am ramas huh
Daca vreti sa fiti cu un baiat, de ce nu ii aratati asta? De ce sa facem noi tot timpul primul pas?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://Pushtyu.hi5.com
VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   Vin Aug 01, 2008 10:04 am

^ Parerile sunt impartite lol Fetele considera baietii ciudati si baietii considera fetele ciudate. Concluzie : ambele specii sunt niste ciudatenii neintelese intre ele lol
Si ciudateniile astea ajung totusi sa se iubeasca,sa incerce sa se inteleaga.

Crezi ca noi nu ramanem shifty cand vedem pe strada vreun tip *bun*,mai pe romaneste,vreun abdomen,sau in cazul meu,maini foarte =P~ (am ceva cu mainile la un tip. nu stiu de ce. ma rog,pe langa alte chestii blush ) ? lol Sau la fel,nu ne putem holba ore in sir la ochii sau la zambetul unui tip cute?
Majoritatea ne indragostim repede...Si poate vezi fete pretentioase *ahhh vai,nu-mi place ala k e nu stiu cum*,asa fac toate (si eu),dar de fapt ne mintim singure. Pun pariu k nu exista fata kre sa se fi indragostit macar odata de cine chiar nu credea ca ar avea cum,mai ales atunci cand baiatul nu e tocmai cel perfect,analizat cap-coada (cap-picioare).

De ce nu-i aratam? Orgoliu probabil? ne place sa va lasam pe voi sa veniti la noi blush ,nu noi la voi lol Pur si simplu e mai cute asa lol Adik acum sa fim seriosi,carei fete nu-i place sa faca pe inabordabila macar putin si sa observe cu coada ochiului cum tipul se topeste dupa ea si moare de ciuda k nu-l baga in seama?! lol

Sus In jos
Schizophrenic
lil' Artist

masculin

MesajSubiect: Re: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   Vin Aug 01, 2008 11:07 am

Da, dar daca tipul se da batut si apoi regreta amandoi? Vezi cazul meu
Sus In jos
VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   Vin Aug 01, 2008 11:09 am

Pai nu...chestia asta pana la un anumit moment. Ne dam seama cand incepem sa exageram Wink
Dak tipul se da batut prea usor,e vina lui lol si inseamna k nu e bun pentru mine lol

Eu n-as putea trai fara baieti blush am mai zis,sunt indispensabili vietii lol Si reusesc sa le fac fatza,cel putin deocamdata blush

Sus In jos
Yore
Moderator

feminin

MesajSubiect: .   Sam Aug 02, 2008 11:06 am

Ma rog stii acum depinde si de caracterul nostru.. Poate o fata asteapta ca baiatul sa faca primul pas , alta poate sa`i vorbeasca si sa`l invite undeva sau sa`i ceara nr de tel . :-??
Mayume are dreptate.. baietii cred ca fetele sunt complicate si invers. Eu cred ca suntem destul de asemanatori toti :-?
Chiar daca.. gandeste`te putin. Nu poti compara timiditatea unei fete cu a unui baiat. :-?? Si mai este si nesiguranta si increderea in sine. Poate tipa respectiva [de care ai zis tu] vroia mai mult dunno. :-? Sa`i arati mai mult ca ea sa poata fi sigura ca meriti si restu`. In fine :-? nu comentez foarte mult pt ca nu stiu ce s-a`ntamplat exact ..
Haha. si poate cine stie? :) poate chiar `om fi noi din alta galaxie. [vb ta.] [ am facut si rima O_O]
Sus In jos
Schizophrenic
lil' Artist

masculin

MesajSubiect: Re: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   Sam Aug 02, 2008 1:09 pm

Cred ca pana la urma adevarul este undeva la mijloc. Cred ca de fapt asa e normal sa fie. Daca de multe mii de ani oamenii se inteleg si toate alea desi au trecut prin multe schimbari, putem si in vremurile noastre Wink
Sus In jos
Yore
Moderator

feminin

MesajSubiect: .   Sam Aug 02, 2008 1:23 pm

ah da bine`nteles :)
ai dreptate :))
Sus In jos
~PlastiC SmilE~
we are improving...

feminin
Numarul mesajelor : 116
Localizare : Tara orbilor in care chiorul conduce
Data de inscriere : 08/09/2008

MesajSubiect: Re: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   Joi Sept 18, 2008 9:50 am

care e atitudinea voastra fata de baieti in general?
depinde de tip :)) in general cam judec de la prima vedere...nu ma refer la aspect ci la cum se comporta8-|...
V-ati dori uneori
sa nu fi cunoscut niciun baiat?
neah...or fi unii ratati si pampalai da trecem peste:))
Vi s-a intamplat sa suferiti extrem de
mult din cauza unuia?
hmmm hmm nu cred ..de obicei trec peste cu usurinta

in fine:-j pe unii ii inteleg :)) cu unii sunt paralela
huh
Sus In jos
Jeleu
Admin

Numarul mesajelor : 281
Data de inscriere : 11/05/2008

MesajSubiect: Re: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   Sam Noi 08, 2008 9:43 am

Nu ma port la fel cu toti baietii...
Cunosc si daia nesimtiti si imaturi fata de care sunt mai autoritara si mai rece...am [avut] prieteni baieti fata de care afisam mult atasament...eram ca fratii Wink
Mai sunt daia...smecherasi...carora nu le cer decat respect...si il primesc pt ca le arat in mod special ce am in cap Wink

Da...si cred ca pot spune ca regret ca am cunoscut anumiti baieti...dar...stand mai bine sa ma gandesc...trecand prin experientele provocate de acestia...am dobandit experienta...si am invatat chestii foarte ajutatoare happy

Am suferit si din cauza baietilor...dar nu extreeem de mult happy am suferit mai rau din cauza unor fete lol

Baietii sunt niste chestii cu care trebuie sa convietuim...si aia e...si cu aia buni...si cu aia mai putin...buni unsure

"me...Mojo Jojo Jelly ... i'm going to tell all the secrets of my life over and over again... i'll abase myself in any manner and i love it 'cause Caty is my boss and she tells me all the things that i can do.
whatever. Caty-JoJo told me *100 post more until 15 november...*
Sus In jos
VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   Sam Noi 08, 2008 10:00 am

si da...ai dreptate...

eu ma bucur ca am cunoscut si prosti si afemeiati si egoisti si d-aia gen *toti sunteti niste idioti in afara de mine*

pentru ca stiu cum sa ma comport cu fiecare tip,macar pe o parte,sau pe cine sa evit sau nu lol

mah si cand vad vreun bad boy'din-ala mai arogant putiiiin si aparent inabordabil...foarte...simplu... dak stai sa te gandesti,insa cu un caracter super complex...extrem de misterios pentru ca pot fi sigura ca la interior nu mai e un bad boy atat de veritabil cum pare la exterior...

daaamn. astora nu le rezist =P~

(decat in anumite anumite conditii lol )

Sus In jos
Angel-In-Love
we are improving...

Numarul mesajelor : 108
Varsta : 21
Data de inscriere : 14/09/2008

MesajSubiect: Re: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   Dum Dec 14, 2008 12:14 am

hai sa raspund la intrebari

care e atitudinea voastra fata de baieti in general?
deci eu sunt una cu ei :)) adica ma inteleg foarte bine cu unii....radem,glumim si chiar inteleg mai bine unele chestii decat fetele [mai ales gay`ii...yuh..cunosc si d`aia...si chiar sunt mai de treaba decat fetele]
V-ati dori uneori sa nu fi cunoscut niciun baiat?
mi s`a intamplat sa imi fi dorit sa nu cunosc unul sau 2 ...dar niciodata pe toti...caci mereu cand vad vreounu mai frumos zic...ahhhh....ce bunaciune =p~
Vi s-a intamplat sa
suferiti extrem de mult din cauza unuia?
o da Neutral si inca mai sufar si acum putin Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Boys,boys,boys! - cum le faci fata?   

Sus In jos

Boys,boys,boys! - cum le faci fata?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MusicIsFuel4Life :: Cafenea :: Teenagers Problems :: Love&Sex-
Mergi direct la: