Have Fun!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

An nou - dorinte si propuneri personale

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
VelvetH0ur
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1747
Varsta : 22
Data de inscriere : 10/05/2008

MesajSubiect: An nou - dorinte si propuneri personale   Lun Dec 29, 2008 11:32 am

Probabil v-ati propus sa fiti asa sau invers,sau sa faceti aia...sau sa va puneti dorinta cealalta... ca pentru 2009. We can talk about it here :)

Ce dorinte sau propuneri personale aveti pentru noul an?

Listen, you sinner, I`m sinning too
Just wait until the darkness falls so I can sin with you.

Ultima editare efectuata de catre VelvetH0ur in Mier Noi 16, 2011 9:04 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://musicisfuel4life.wikiforum.ro
VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: An nou - dorinte si propuneri personale   Joi Ian 01, 2009 4:17 pm

Vad ca nu zice nimeni nimic...in primul rand,eu mi-am pus o dorinta complexa. Am reusit sa fac in asa fel incat sa cuprind mai multe intr-o dorinta [cea de anu'trecut a fost pe un singur domeniu,mi s-a indeplinit].

Apoi... as vrea sa nu ma schimb in rau. Ultimele schimbari ale mele au fost favorabile,deci chiar ar fi ceva sa nu incep sa merg in sens opus ca sa stric tot. Sa incerc sa uit odata pentru totdeauna de anumite persoane,daca chiar asta merita. Si...sa traiesc clipa in continuare,sa risc in continuare si sa fac tot posibilul sa ajung la ce-mi doresc,asa cum am facut si pana acum.

Poate va fi mai bun anul asta,desi ...2008 a fost genial. Nu regret absolut nimic din ce am facut sau n-am facut,indiferent dak au fost chestii foarte inspirate sau pur si simplu gafe. Bineinteles ca se poate si mai bine...

Dunno...welcome 2009!

Sus In jos
VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: An nou - dorinte si propuneri personale   Mier Noi 16, 2011 9:05 am

Exclamation am schimbat numele topicului, k 2009 a trecut de mult What a Face si va astept aici oricand cu idei/propuneri personale pentru anul nou.

eu o sa ma gandesc serios la chestia asta lol nu neaparat pentru "anul nou", pentru cat mai repede posibil, k am neglijat atatea in ultimul timp...

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: An nou - dorinte si propuneri personale   

Sus In jos

An nou - dorinte si propuneri personale
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MusicIsFuel4Life :: Cafenea :: Cool Stuff-
Mergi direct la: