Have Fun!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Jennyfer

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
After-eight
Artist

feminin
Numarul mesajelor : 792
Varsta : 20
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Jennyfer   Mar Dec 29, 2009 6:53 pm

http://www.jennyfer.com/
[p.s.: mie mi-a blocat pc`ul siteul asta. nu va recomand sa intrati.]

uhm :-? ce pot sa spun?
hainele astea.
doar k...again - preturi al drq de sarate. X_X
[pantaloni de trening ~in jurul la vre'o 30 de euro., tricou simplu~mai mult de 15 euro, clama SIMPLA de par (care in mod normal ~1,5 euro)~5 euro...etc. ]
dap, stiu preturile concrete,bicoz am fost chiar azi sa casc gura pe`acolo ...si am ramas socata Neutral...nimic sub 15 euro [haine.] si accesorii in jurul la 5 euro.

stiu k la noi ridica preturile in mod intentionat X_X [pe eticheta originala scrie de ex 15 euro, da' ai nostri vand cu 25.si cand cica fac reduceri le dau jos inapoi la 15, cum ar fi trebuit sa fie pretul initial. Neutral]
mi-a luat o prietena un tricou jennyfer cu pinguin <3 din frantsa si a platit cel mult 10 euro. la noi am vazut model asemanator - 20euro. Neutral

ma rog.mie chiar imi plac hainele astea <3, sau cel putin ce e la noi in magazinele jennyfer

Ultima editare efectuata de catre Șosetă. in Mier Dec 30, 2009 5:17 pm, editata de 1 ori (Motiv : am sters anumite cifre ^^)
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
VelvetH0ur
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1747
Varsta : 22
Data de inscriere : 10/05/2008

MesajSubiect: Re: Jennyfer   Mar Dec 29, 2009 7:18 pm

nu ti-am inteles calculele din lei in euro. serios Neutral. nu stiu ce-ai facut,dar ai gresit oricum. sau n-am inteles eu bine.
15 euro de exemplu inseamna putin peste 63 lei.

eu mi-am luat din Belgia un tricou de la Jennyfer,nu stiu,ieftin [nu mai mult de 10 euro] si..m-am oprit la atat pentru ca mi-a spus matusi`mea care locuieste acolo ca nu sunt tocmai calitative. din Romania nu apucasem sa-mi iau [nici nu stiu daca avem jennyfer in constanta.]

Listen, you sinner, I`m sinning too
Just wait until the darkness falls so I can sin with you.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://musicisfuel4life.wikiforum.ro
After-eight
Artist

feminin
Numarul mesajelor : 792
Varsta : 20
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: Jennyfer   Mar Dec 29, 2009 7:42 pm

nup :)
ma refeream la lei moldovenesti :-j [nu RONi.]
calculele nu's chiar exacte, da' macar aproximativ :))

pe mine ma enerveaza ca materialul la tricouri e f subtire => se rupe repede haina.
da' arata bineee..<3

l8er edit : editez totusi primul mesaj, pt ca majoritatea sunteti din romania...si n'are rost sa spun preturile din chisinau :))

Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Jennyfer   

Sus In jos

Jennyfer
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MusicIsFuel4Life :: Cafenea :: Fashion :: Brands-
Mergi direct la: