Have Fun!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Cum sarbatoresti Craciunul/Revelionul?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
After-eight
Artist

feminin
Numarul mesajelor : 792
Varsta : 20
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Cum sarbatoresti Craciunul/Revelionul?   Vin Dec 25, 2009 7:46 pm

fie ca il faci cu amicii, familia, prieteni de familie...povesteste-ne aici :)

VelvetH0ur
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 1747
Varsta : 22
Data de inscriere : 10/05/2008

MesajSubiect: Re: Cum sarbatoresti Craciunul/Revelionul?   Joi Dec 31, 2009 10:33 am

Craciunul l-am facut la nasi si la bunici. de fapt,ca in fiecare an,si asta n-o sa se schimbe prea mult si nici nu am de gand sa aduc ceva *special* in traditie.
Rev`ul,in schimb,cred/sper sa fie ultimul pe care il mai petrec cu familia si prietenii de familie. Oricum,stiu ca o sa fie foarte fun pentru ca am o familie nebuna (sensul bun,categoric.) <333 doar ca...vreau sa mai schimb chestia asta,pentru ca de 2 ani am de gand sa-l fac cu prietenii dar intotdeauna intervine ceva >.>
de la anu`ar fi o idee sa nu mai intervina nimic.

Listen, you sinner, I`m sinning too
Just wait until the darkness falls so I can sin with you.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://musicisfuel4life.wikiforum.ro
After-eight
Artist

feminin
Numarul mesajelor : 792
Varsta : 20
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Re: Cum sarbatoresti Craciunul/Revelionul?   Vin Ian 08, 2010 5:39 pm

Revelionul a fost...naspa. Neutral Trebuia sa-l fac cu vara'mea si bunica, planuiam bautura :-", fun, ras, poze...si s-au dus drq toate planurile mele pt ca vara-mea a plecat cu iubitul ei la niste prieteni comuni...si astfel l-am facut numai cu bunica Neutral
Mda.

Craciunul [pe stil vechi.] a fost super tare, din punctu meu de vedere :X ...pt prima data m-am imbatat k nu mai tineam minte aproape nimic :">...
nu stiu. mi s-a parut f okei ^^

^.^

VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: Cum sarbatoresti Craciunul/Revelionul?   Vin Ian 08, 2010 6:41 pm

Revelionul a fost foarte,foarte tare. Mai tare decat ma asteptam.
Imi iubesc familia si prietenii de familie,a fost nebunie totala toata seara,am cantat/dansat/ras,am desfacut sampania in mijlocul strazii printre fumigene si *torte* de-alea [artificii f mari si exagerat de scumpe,ciordite de la baza navala. - nu de noi,n-am hoti in familie lol ,noi doar am facut rost de ele apoi whistle - What a Face ],am bauuut,am facut caterinca unii de altii,cantam pe scara blocului la 5 dimineata..

credeam k o sa-mi para rau k nu l-am facut cu amicii,dar nuu What a Face

Sus In jos
VelvetH0ur
Admin

feminin

MesajSubiect: Re: Cum sarbatoresti Craciunul/Revelionul?   Dum Dec 26, 2010 6:32 pm

Craciunul (de fapt, prima si a doua zi) a fost...FOARTE sec anul asta. Neutral In afara de ceva mancare asa`zisa traditionala, brazi si cateva cadouri (mai mult bani Neutral ), nimic altceva, un weekend obisnuit in care-mi vad rudele. S-au dus traditiile, s-a dus complet spiritu` Craciunului si nu-mi place. Afara`s vreo 10 grade, ieri ma uitam pe geam si ma simteam ca-n prima zi de primavara. Urat.

Revelionul (ar trebui sa) il fac cu diversi colegi de liceu, intr`o vila...nu tocmai inchiriata. Imprumutata, sa zic lol . Ce sa zic, sper sa fie fun..

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cum sarbatoresti Craciunul/Revelionul?   

Sus In jos

Cum sarbatoresti Craciunul/Revelionul?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MusicIsFuel4Life :: Cafenea :: Cool Stuff-
Mergi direct la: